Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Технології повного занурення у віртуальний світ

Віртуальна реальність (VR) — це потужна технологія, яка дозволяє замінити реальне життя на сприйняття віртуального життя, штучно стимулюючи наші почуття та обманюючи наше тіло у прийнятті іншої версії реальності. Віртуальна реальність здатна впливати на всі органи почуттів і цим зробити сприйняття віртуального світу максимально природним.

Технологія VR формує віртуальний світ, який не має нічого спільного з навколишнім реальним простором. Візуально ми сприймаємо лише віртуальний світ. Цей світ оточує нас з усіх боків. Ми можемо змінювати напрямок погляду, повертати голову та тіло, рухатися та візуально відчувати всі ці зміни. Тобто. ми повністю поринаємо у віртуальний світ, зруйнувати природність сприйняття можуть лише неузгодженості візуального сприйняття з іншими органами почуттів.

Маркетологи негайно закохалися у VR, у цю захоплюючу технологію. Насамперед найдієвішими були слогани, дизайн, відео тощо. Дуже багато компонентів мали робити спільно спільну справу – впливати на клієнтів. За допомогою ж віртуальної реальності досягається набагато більше в короткі терміни завдяки досвіду, що переживається споживачами. Тому немає сумнівів, що VR серйозно і тривалий час увійшла до маркетингового світу. Нічого немає більш сильного, ніж пережитий досвід.

Наша сфера застосування. Безмежні можливості проектування та подальшої віртуалізації для оцінки, негайного внесення коректив і просто можливості негайно побачити своє творіння, без сумнівів, спокусять будь-якого інженера-проектувальника. До цієї ж області можна віднести віртуальні прогулянки недоступними місцями конструкції. І все це просто одягнувши шолом чи окуляри.

Семінар з віртуальної реальності

12 березня 2023 року на кафедрі інжинірингу та дизайну у машинобудуванні відбувся семінар, на якому аспіранти кафедри Анастасія Шкут та Віталій Симоненко демонстрували свої проекти з використанням технологій з віртуальної реальності. На семінарі були присутні студенти кафедри, а також викладачі кафедри інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Обговорювалися методичні та організаційні питання, пов'язані з впровадженням віртуальної та доповненої реальності у навчальний процес.

Апробація з використанням ВІАР наукових праць учнів-членів Малої академії наук України

19 березня 2023 року на кафедрі інжинірингу та дизайну у машинобудуванні відбувся семінар, на якому учні КЗ "Науковий ліцей имені Анатолія Лигуна" Артем Ковтун та Павло Малуєв апробували свої наукові роботи, виконані в рамках конкурсу з МАН України з використанням технологій віртуальної реальності. Були присутні викладачі та учнів 9, 10, 11 класів. Аспіранти кафедри Анастасія Шкут та Віталій Симоненко демонстрували свої проекти з використанням технологій з віртуальної реальності. Обговорювалися методичні та організаційні питання, пов'язані з впровадженням віртуальної та доповненої реальності у навчальний процес ліцею.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт