Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Кафедра інжинірингу та дизайну веде активну міжнародну діяльність в наступних напрямках.


  • 1. Участь в міжнародних конференціях
  • 2. Стажування за кордоном
  • 3. Програма подвійних дипломів
  • 4. Підготовка іноземних фахівців
  • 5. Міжнародне співробітництво в галузі інформаційних технологій


  • 1. Участь в міжнародних конференціях.
  • Студенти, аспіранти та викладачі доповідають свої наукові результати на міжнародних конференціях. Так студентка групи 133-20-1 Захарова Діана, студентка групи 133-18 Олександра Куц, апіранти Симоненко Віталій, Анастасія Шкут та інші регулярно виступають з доповідями на наукових конференціях.


    Професори Франчук В.П., Заболотний К.С., Бондаренко А.О., доценти Полушина М.В., Панченко О.В., Кухар В.Ю., Москальова Т.В. постійно доповідають результати своїх наукових робіт на міжнародних конференціях (Посилання на сертифікати додаються)

    проф. Заболотний К.С.
     

    Інші сертифікати дивись за посиланням

    На початок


  • 2. Стажування за кордоном.
  • Студенти та аспіранти нашої кафедри мають можливість пройти стажування в літній школі, яка проводиться регулярно у Фрайберзькій гірничій академії. Літня школа спрямова на на розвиток технологій в області глибоководного видобутку. Так, стажування пройшли студенти Валерія Божкова, Станіслав Масловський, Анжеліка Томашевська, Владислав Крисанов, Анастасія Шкут, аспірант кафедри Андрій Тіпікін. Після закінчення стажування студенти отримали сертифікати від Фрайберзької гірничої академії, що є важливою складовою навчального процесу.

    На відео можна побачити процес стажування наших студентів і аспірантів в Фрайберзькій гірничій академії

    На початок


  • 3. Програма подвійних дипломів
  • Наші випускники Тарас Шепель і Олександр Шевченко  під керівництвом професора Франчука В.П. і професора Дребенштедт Карстена захистили кандидатські дисертації в нашому університеті і в Фрайберзькій гірничій академії.

    Відео захисту дисертацій:


    На фото представлені фрагменти робочої поїздки профессора Франчука В.П. в Фрайберзьку гірничу академію в зв'язку із захистом аспіранта Тараса Шепеля.

    Ассистент кафедры Тарас Шепель разом з колегами з Інституту океанології (Болгарія) проф. В. Пейчеву і доц. Д. Дімітровим представили результати досліджень з видобутку, переробки і застосування сапропелевих опадів, а також пропозиції щодо реалізації наукового проекту "SAPROTECH". В результаті зустрічі вдалося встановити нові контакти з представниками європейських урядових структур і науково-дослідних організацій, а також знайти нових прихильників по розширенню мінерально-сировинної бази країн Причорноморського регіону за рахунок сапропелевих опадів Чорного моря.

    Асистент нашої кафедри Шепель Тараса і його науковийо керівник проф. В.П. Франчук отримали приз SobbePreis за кращу дисертаційну роботу в категорії! Рішення про присвоєння призу було прийнято комісією Інституту гірничої справи та спеціального цивільного будівництва Фрайберзької гірничої академії спільно з представниками фонду Wilhelm Heinrich Sobbe Stiftung (Дортмунд, Німеччина).

    На початок


  • 4. Підготовка іноземних фахівців
  • Навчання іноземних фахівців з інших країн проводиться за всіма видами навчання (бакалаври, магістри, доктора філософії) на денній формі навчання. Наприклад наш випускник ДжамільХаддат (JamilHaddad) пройшов на нашій кафедрі шлях від студента до кандидата технічних наук і зараз працює Assistant Professor в Al-Balqa'a Applied University, продовжує наукову співпрацю з кафедрою.

    Спільні публікації

  • Zabolotnyi, K., Panchenko, O., Zhupiiev, O., Haddad, J.S. (2019) Justification of the algorithm for selecting the parameters of the elastic lining of the drums of mine hoisting machines. E3S Web of Conferences 123, 01021 (2019). Ukrainian School of Mining Engineering - 2019. Р. 10.
  • Nadutyy, V.P., Jamil, H., Sukharyev, V.V., Loginova, A.O. (2019) The results of experimental studies of influence of variable parameters on the performance indicators of shock-centrifugal disintegrator. Naukovyi Visnyk Natsionalnoho Hirnychoho Universytetu, 2019, (1), стр. 42–47
  • Tytov, O., Haddad, J., Sukhariev, V. (2019) Modelling of mine drock thin layer disintegration taking into consideration its properties changing during compaction. E3S Web of Conferences, 2019, 109, 00105 - 2019. Р. 9.
  • Nadutyi, V., Chelyshkina, V., Sukhariev, V., Haddad, J. (2020) Energy estimation of the interaction of a roller vibratory classifier's blade with crushed rock mass for solving design problems. E3S Web of Conferences, 168, 00058. 2020. Р. 12.

  • Фото робочого візиту

    На початок


  • 5. Міжнародне співробітництво в галузі інформаційних технологій
  • Побудувати модель навчального процесу підготовки інженера на рівні сьогодення, коли при вивченні предметів інженерного циклу можна досягати раціонального співвідношення абстрактної й образної інформації з акцентом на розвиток особистості завдяки творчості, та ще й з емоційним впливом, максимально розкриваючи у студентів когнітивні й креативні якості, – актуальне завдання випускових кафедр наших вузів. На нашій кафедрі детально розроблена концепція підготовки інженерів у віртуальних технологіях, в основі якої – поетапна візуалізація дисциплін інженерного циклу і безперервне навчання студентів у тривимірному світі інженерії спеціальності.

    В рамках реалізації в навчальний процес концепції кафедра виграла грант на програмний комплекс SolidWorksEducationEdition (SWEE) – розробку корпорації SolidWorks (США).

    На фотографіях зображені урочисті моменти підписання договору про співпрацю між коорпораціей SolidWorksCorporation (США) і нашим університетом, а пізніше був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між університетом і Dassault Systèmes SolidWorks.

    Кафедра одержала статус: Авторизованого провайдера CSWA, Навчального центру з технологій САD/САМ/САЕ/РDМ і САLS (останній створений відповідно до наказу Міністра освіти і науки України № 135 від 27.02.2006). Згідно з Договором про співробітництво між нашим університетом і SolidWorksCorporation (США) Навчальний центр за технологіями САD/САМ/САЕ/РDМ і САLS затверджено у статусі Навчального та методичного центру інноваційних технологій SolidWorks у вузах, середніх школах і на підприємствах України.

    Як авторизований провайдер CSWA кафедра отримала право готувати і брати участь в сертифікаціїучнів, студентів і фахівців.

    На фото сертифікати за програмою CSWA вручає нашим студентам представник компанії Dassault Systèmes SolidWorks Павло Олександрович Брук.

    Сертифікати вручають фахівцям ПАТ «Дніпроважмаш»

    Тільки в 2020 році було сертифіковано за програмамиCSWA і CSWP більше 10 студентів і викладачів.

    На відео урочистий момент - Ректор університету академік Півняк Г.Г. вручає сертифікати нашим студентам і співробітникам

    На початок




    Сервіси

    Розклад

    Соціальні мережі

    Facebook
    YouTube

    Інформаційне партнерство

    Прес-центр
    Закон про вищу освіту
    © 2006-2025 Інформація про сайт